Ieškok, pirk, naudok

Glaudžiai bendradarbiaudami su Kinijos kompanija Beijing Yoybuy Network Technology Co., Ltd padedame apsipirkti kinietiškose internetinėse paruotuvėse Taobao.com, Tmall.com, 1688.com, JD.com, Mi.com ir kitose internetinėse parduotuvėse. Mūsų Yoybuy agentas Lietuvoje padės Jums atlikti užsakymus iš šių el.parduotuvių.

Internetinės parduotuvės Kinijoje

Xiaomi

Telefonai, TV, išmanieji įrenginiai…

 

Internetinės parduotuvės Kinijoje

Taobao

Įvairios prekės

 

 

GearBest

Įvairios prekės

 

Alibaba

Įvairios prekės

 

Tmall

Įvairios prekės

1688

Įvairios prekės

 

Ką klientai sako apie mūsų paslaugas

 • Puikus aptarnavimas. Prekes užsakėme iš Taobao.com Užsakymas atvyko per 16 dienų. Prekių kokybė labai gera.

  Tomas Žiukas
  Stavangeris, Norvegija

 • Užsisakėme prekes iš xiaomi.tmall.com ir likome labai patenkinti. Užsisakėme 10vnt. įvairių XIAOMI elektronikos prekių. Sutaupėme apie 100 Eurų nuo viso užsakymo jei būtumėm pirkę per gearbest.com. Ateityje tikrai naudosimės Jūsų paslaugomis. Didelis Jums AČIŪ!!!!!

  Mikalajūnų šeimyna
  Klaipėdiečiai

 • Pirkome prekes tiesiai iš mi.com. Užsisakėme išmaniąją apyrankę Xiaomi Mi Band 2 ir Xiaomi svarstykles. Už svarstykles sumokėjome apie 15 USD, kai kitose svetainėse jos kainuoja apie 35 USD. Prekes atvyko per 18 dienų nuo prekių išsiuntimo iš Kinijos. Smagu pirkti tiesiai iš gamintojo ir be tarpininkų.

  Irma L.
  Birštono raj.

 • Sunku atsispirti pirkiniams iš Kinijos el.parduotuvių. Pradžioje kiek sudetingiau susigaudyti prekių gausoje, tačiau vėliau tiesiog neisinori išjungti kopiuterį – nes visko tiek daug ir tikrai geromis kainomis. Kokybė niekuo nenusileidžia mūsų parduotuvėse esančiomis prekėmis. Pirkomės rūbus sau ir dukrai. Kainos kartais tiesiog pribloškia, kai sulygini tokias pačias striukes, tik už keliasdešimt kartų aukštesnes kainas

  Liudmila R.
  Vilnius, Pašilaičiai

REGISTRUOKITĖS DABAR

ir gaukite 10$ nuolaidą iš Yoybuy.com pirmam užsakymui